KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15652018

nr 1565 2018

Ivan Ivanov, vy över Slussen, Stockholm. Signerad. Olja på pannå 38x54 cm, yttermått inklusive ram: 51x68 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 25 september 2023
kl 20:01:28

10/9 09:24:51 1      100 kr
25/9 18:56:26 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 25 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm