KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15652018
nr 1565 2018
Ivan Ivanov, vy över Slussen, Stockholm. Signerad. Olja på pannå 38x54 cm, yttermått inklusive ram: 51x68 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 september 2023
kl 20:01:28
10/9 09:24:51
100 kr
25/9 18:56:26
25 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm